neděle 28. ledna 2018

Nyx - Perfect Filter

Paletka Nyx Perfect Filter v odstínu Rustic Antique. To je přesně ten typ paletky, nad kterým jsem slintala několik měsíců. Přeci jen jsem student, tak se mi do toho nechtělo kvůli té ceně. Naštěstí jsem vychytala slevu na black friday a stála mě necelých 300 kč.
Poté, co mi paletka přišla, mě velmi mile překvapilo, jak jsou stíny velké. Čekala jsem opravdu jen něco miniaturního. Gramáž jednoho stínu je 1,77 g a stínů je v paletce celkem 10. Rustic Antique je plná teplých odstínů, jako třeba sytě oranžová nebo vínová. Najdeme zde jak matné, tak i metalické stíny a nebo taky se shimmerem. Matné stíny jsou sušší, ale pod oko opadávají opravdu jen minimálně. 


Co se týče pigmentace, ta je opravdu moc super. Až na ten první stín, mě všechny ostatní překvapily, protože nejsou vůbec k zahození. Na zápěstí je mám tak, jak jsou v řadě za sebou. Jediný problém mám, když stíny rozmazávám, aby nešel vidět přechod. Protože jak neustále přejíždím štětečkem sem a tam, pigmentace se vytrácí a tak raději dávám dvě vrstvy. 


Stíny vydrží dlouhou dobu krásně syté. Pokud budou paletky ještě někdy ve slevě, tak si možná pořídím i Gloomy Days, které jsou ve studených modro-šedých odstínech. 😍

8 komentářů:

 1. Ja som od tejto značky skúšala len rúž, no veru nič moc. Škoda, lebo odtieň mal krásny...
  Mačka z blogu Kaviareň u mačky

  OdpovědětVymazat
 2. Ta paletka vypadá krásně :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné odstíny, to se musí nechat. Teplé odstíny mám ráda :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 4. Po paletce od Nyx už taky nějakou dobu koukám, ty odstíny jsou super :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
 5. Hezká paletka :) líbí se mi kombinace barev. Značku NYX mám moc ráda.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Všem moc děkuji za komentář :)