pondělí 17. července 2017

Oblečení z Rosegal II. - Overal, Body a Plavky

Ahoj!
Dneska jsem si přichystala další várku oblečení z eshopu Rosegal. Než ale začnu s recenzí mých věcí, ráda bych vám první ukázala off-shoulder skater šaty, které můžete na eshopu najít zde.

Body
Nejprve bych vám ráda ukázala vyšívané body. Jako první jsem ho uviděla na instagramu a okamžitě jsem se zamilovala. Tak jsem si ho tedy našla i na Rosegal. Chtělo to ovšem hodně odvahy, jelikož mám opravdu mrňavá prsa a v tomto body musíte vyjít bez podprsenky. Vypadá opravdu jako na fotkách z obchodu, jen ho tedy budu muset nechat trošku přešít, než v něm vyjdu jen tak ven, ale předtím si ho možná ještě vezmu na focení outfitu. Když stojíte, tak drží správný tvar, jakmile se ale trochu pokrčíte, nebo nějak špatně sednete, může se stát, že vám z boku půjdou vidět prsa a to by bylo nejspíš velmi nemilé. Nechám si tedy asi výstřih trochu přišít k sobě ve spodní části, aby nebyl tak velký, poté už všechno snad bude držet na svém místě. 😀
Najít ho můžete ZDE a jeho cena se pohybuje okolo 292 kč.
Overal
Tohoto letního overalu jste si už nejspíše všimli, je totiž všude. Možná jen jinší střih, ale modro-bílé proužky určitě ano. Takže jsem ho samozřejmě musela mít taky, protože se mi opravdu líbil. Budu se zase opakovat, ale overal vypadá jako na fotce. (Když nad tím teď tak přemýšlím, zatím mi ještě nedošlo oblečení, které by nevypadalo jako na obrázku. To musím zaklepat!) Je celkem vzdušný a taky pohodlný, jedinou věcí, která mi opravdu vadí jsou ty přišité rukávky, které mi tam prostě tak nějak zavazí. Přemýšlela jsem tedy, že bych je odpárala, myslím si, že i tak bude overal vypadat pořád dobře. 
Najít ho můžete TADY a stojí cca 335 kč.
Plavky
Plavky mi došly o dva týdny později, protože u nich byla delší doba odeslání, čehož jsem si nevšimla. O to více jsem se na plavky ale těšila. Barva odpovídá, ale plavky se mi v reálu zdají "honosnější", což vůbec nevadí, protože na postavě to vypadá spíše jako na originálním obrázku. Hlavně je to kousek, který teď nebude mít na koupališti snad každý druhý. 
Plavky stojí do 400 kč a najít je můžete ZDE7 komentářů:

 1. To body je naprosto perfektní. Ale je pravda, že spousta věcí vypadá dobře, dokud se v tom nepohneš a nemáš vidět to, co má zůstat schované :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ono až se to upraví, tak už to snad bude v poho. :D

   Vymazat
 2. Ani nevím, která z těch 3 věcí se mi líbí nejvíc ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 3. Hrozně se mi líbí ty první plavky :) máš dobrý vkus :)

  http://ladylenna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. tak to sú krásne kúsky! obzvlášť to prvé body - nádhera! :).

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat

Všem moc děkuji za komentář :)